Omlouvám se všem, kdo postrádají ve starších příspěvcích fotografie. Jsou začarované někde v googlových střevech.
Pracuji na jejich osvobození, ale chce to čas.

Prohledat tento blog

Nabídka z archivu

Zbavit svět lži je víc než odzbrojení

Následující text je skoro 60 let starý. Modlitba za pravdu Bože, který jsi stvořil národy a všem jsi vdechl touhu žít ve cti, zbav dneš...

úterý 24. prosince 2019

Nastanou krásné chvíle

Vydržte, nastanou krásné chvíle. Genetici Yang Luhan z Quihan Bio v Chang-Čou, Čína a George Church z Harvard University, USA informovali, že DNA jejich prasat je tak zinženýrovaná, že imunitní odpověď primátů na jejich buňky je řádově slabší než u jejich prasečích prarodičů. Což znamená, že nastupuje etapa transplantace prasečích orgánů primátům. Člověk prý přijde na řadu tak za 5 let. No a zanedlouho si budete moct poručit třeba: "Prosil bych transplantovat alkoholu odolná játra z támhletý krásný svině." O tom se nesnilo ani Marxovi. Přeji všem radostné svátky vánoční a dávejte na sebe pozor, ať se toho dožijete.

1 komentář:

  1. Thus, contributing to the decision for more holistic views on business mannequin elements (e.g. Öberg et al., 2018). The applied design together with the developed framework and the identified business mannequin specs might be be} beginning point|a place to begin} Wall Heaters for further business mannequin research and further mixed-methods research. The outcomes indicate that there are two distinct business mannequin patterns within the trade. The authors termed these patterns the “low-cost online business model” and the “technology professional business mannequin.” The outcomes demonstrate there's be} a|that there's a} relationship between business mannequin and expertise. The identified patterns are impartial of age, company size and nation of origin. The objective of this paper is to investigate the business models that 3D printer manufacturers apply to commercialize their applied sciences.

    OdpovědětVymazat