Omlouvám se všem, kdo postrádají ve starších příspěvcích fotografie. Jsou začarované někde v googlových střevech.
Pracuji na jejich osvobození, ale chce to čas.

Prohledat tento blog

Nabídka z archivu

Zbavit svět lži je víc než odzbrojení

Následující text je skoro 60 let starý. Modlitba za pravdu Bože, který jsi stvořil národy a všem jsi vdechl touhu žít ve cti, zbav dnešn...

čtvrtek 6. června 2019

Je lid vůl?

V úterý uctilo plné Václavské náměstí minutou ticha památku Jiřího Stránského. Ten dělal před 50 lety z trestu pumpaře za rohem v Opletalově ulici a falešně obviněn z rozkrádání majetku státu šel do kriminálu.


Onen komunistický stát však ten majetek ukradl jeho vlastníkům (a později i drobným střadatelům), k čemuž si schválil "zlodějské" zákony. Titíž komunisté dnes prosadili zkoumání toho, zda v 90. letech nebyl ten jimi ukradený majetek ukraden státu. Zjistí-li se že ano, měl by se státu vrátit. A také prosadili, že náhrada majetku ukradeného církvím je pochybný příjem, který má být zdaněn.

A v obou případech je podpořil kdo? No kdo jiný než ministerský předseda Babiš podezřelý z násobných zlodějin doma i v EU, kterého teď stát bude možná obviňovat a současně proti EU bránit. Nebo snad zjistí, že v těch 90. letech si přihrábl i on?


Tak mě napadá, že počátkem tohoto století odpustil český stát Rusku mnohamiliardový dluh, jehož část pak šla do kapes některých ruských papalášů a jiných pochybných existencí. Není to také rozkrádání majetku státu?


A všechny ty vlády a parlamenty vznikly z vůle lidu. Je snad lid vůl, že se nechá systematicky okrádat?


ÚSTAVA  ČESKÉ REPUBLIKY
My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu,
prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky
...
Lid je zdrojem veškeré státní moci; vykonává ji prostřednictvím orgánů moci zákonodárné, výkonné a soudní.
...
Státní moc slouží všem občanům a lze ji uplatňovat jen v případech, v mezích a způsoby, které stanoví zákon.
...
Politická rozhodnutí vycházejí z vůle většiny vyjádřené svobodným hlasováním

1 komentář:

  1. Ahoj, jmenuji se "ALLIE REYNA" Jsem z USA. Byl jsem ženatý 7 let s Rubenem. Věci začaly být ošklivé a téměř vždy jsme měli boje a argumenty. Bylo to horší v okamžiku, kdy podal žádost o rozvod ... Snažil jsem se, abych změnil názor a zůstal se mnou, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a vyzkoušel všechno, ale pořád, nic nefungovalo.

    Průlom přišel, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takových věcí, ale rozhodl jsem se neochotně zkusit, že jsem byl zoufalý a odešel bez možnosti volby ... On dělal zvláštní modlitby a používal kořeny a byliny ... Do 2 dnů on volal mě a byl omlouván za všechny emocionální trauma, které on mě způsobil, on se vrátil do domu a my nadále žít šťastně. co úžasný zázrak Baba Egbe udělal pro mě a mou rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým jsem se již léta zabýval

    Zavedl jsem ho do mnoha párů s problémy po celém světě a mají dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam venku potřebuje jeho pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoliv typu, kontaktujte Baba Egbe nyní prostřednictvím svého emailu: babaegbetemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818

    OdpovědětVymazat